ITS2023 Kursdeltagare

2023-02-07

Deltagarförteckning för Kurs i Industriellt Träskydd 2023.

Se inbjudan här: Kurs i Industriellt Träskydd 2023

Se kursprogram här: ITS 2023 Program

Deltagare anmälda fram till 2023-01-30 (09:03)

Förnamn Efternamn

Befattning

Företagets namn

Industriellt Träskydd ITS 2023 (Grundkurs) (32 st)

Alicia Karlsson Operatör Bitus AB
Anders Eklund Impregneringsoperatör Holmen AB
Anders Skov Formuleringskemist Koppers Performance Chemicals ApS (Danmark)
Dadi Thorsteinsson Technical Product Manager, Fire Retardants Koppers Sweden AB
Daniel Eriksson Platschef SCA WOOD Scandinavia AB
Dorel Chirtes Operatör Elitfönster Produktion AB
Elisabeth Andersson Planering och logistikansvarig Wood Support Westermark & Säily AB
Emma Johansson Processoperatör AB Impregna
Emma  Christersson Produktionsledare Elitfönster Produktion AB
Fredrik Jakobsson Processoperatör & maskinförare AB Impregna
Fredrika  Carlson EHS koordinator Elitfönster Produktion AB
Gustav Nordestad HSM Samordnare Södra Wood Åstorp
Isak Karlsson Operatör Holmen Trävaror
Jennie Månsson Platschef Södra Wood Åstorp
Jimmie Ekström Truckförare/ anläggningsskötare impregneringen Sandåsa Timber AB
Katharina Andersson Produktionsansvarig Sveden Trä
Ken-Arnold Nicolaisen Teknisk Support Arch Timber Protection AB (Arxada)
Magnus Broberg Processoperatör AB Impregna
Marcus Lindqvist Produktionsledare Holmen Trävaror
Marona  Ragnar Truckförare impregneringsverk Södra Wood Vaggeryd
Mattias  Karlsson Operatör Elitfönster Produktion AB
Michael Fyhr Mekaniker Elitfönster AB
Mona Hygerth Specialist Arbetsmiljöverket
Nestor Wallberg Platschef Valbo Trä AB Valbo Trä AB
Noah Stoltz Certifieringsrevisor träprodukter Control Union Sweden AB
Oscar Pettersson Impregnerare/Målare Valbo Trä AB Skutskärs Hyvleri
Oskar Legander Tryckmästare Bitus AB
Peter Fridh Anläggningsansvarig Woodsupport Westermark & Säily AB
Rickard Revelj Produktionsledare Elitfönster Produktion
Stefan Haars Ansvarig Impregnering Sveden Trä
Thomas Wiklund Produktionsansvarig  Sandåsa Timber AB
Tobias  Björk Tryckmästare Bitus AB

Industriellt Träskydd ITS 2023 Repetition (3 st)

Stefan Söderberg Utlastningsansvarig Stora stolpar Octowood AB
Patrik Tafsäng Processoperatör AB Impregna
Tino Tippner Operatör SCA WOOD Scandinavia AB
Cancel